Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z języka angielskiego w Wołczkowie w mniejszych i większych grupach oraz indywidualnie. Są to kursy bądź też zajęcia ogólnie poprawiające sprawności językowe, przygotowywujące do egzaminów lub kursy Business English.

Korepetycje Angielski wołczkowo

We wszystkich przypadkach jest to kurs oparty na odpowiednim podręczniku dobranym do specyfiki i poziomu grupy. Największy nacisk jest na komunikatywność, tak żeby przełamać bariery językowe, które uniemożliwiają wielu osobom nawiązanie swobodnej konwersacji np. z biznes-partnerami.

Zajęcia mogą być prowadzone na miejscu u klienta lub dla większych grup zorganizowanych w pobliskiej szkole. Godziny, dni spotkań oraz opłaty są kwestią indywidualną zależną m.in. od ilości osób w grupie oraz miejsca prowadzenia zajęć.

Korepetycje są prowadzone w oparciu o wiodące prym podręczniki wydawnictw OXFORD i LONGMAN. Są to sprawdzone podręczniki, których skuteczność została wielokrotnie potwierdzona w szkołach językowych na całym świecie.

Korepetycje w Wołczkowie prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów z tytułem magistra filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem.

Dotychczas współpracowaliśmy m.in. z następującymi firmami:

SPEDPOL/SCHENKER
MARE FOODS
AGRYF/ANIMEX S.A.
GRIM

Co cechuje nasze kursy:

• materiał dostosowany do potrzeb grupy
• zróżnicowanie i urozmaicanie zajęć
• wykorzystywanie materiałów multimedialnych
• możliwość przekładania i odrabiania zajęć
• ugodowość dotycząca godzin kursu
• rzetelność i profesjonalizm

Na koniec kursu wystawiamy odpowiedni certyfikat ukończenia z zaznaczonym poziomem oraz liczbą godzin do przedstawienia pracodawcy lub innemu podmiotowi.

Zapraszamy do kontaktu już dziś.