Rozpoczęcie intensywnej nauki języka angielskiego w Stobnie to bez wątpienia doskonała decyzja i inwestycja w przyszłość. Zajęcia dla młodzieży stanowią doskonałe uzupełnienie i poszerzenie materiału zawartego w programie nauczania szkolnego. Jednym z ważniejszych elementów jest tutaj kontakt z językiem i różnorodność.

Korepetycje dla dorosłych są dostosowane do potrzeb klienta i z reguły są prowadzone z naciskiem na komunikację i swobodę w porozumiewaniu się w kontaktach bezpośrednich.

Korepetycje Angielski Stobno

Różnorodność zajęć polega na tym, że nie jesteśmy przyzwyczajeni do jednego nauczyciela, a co za tym idzie, jednego akcentu/wymowy czy sposobu prowadzenia zajęć. W tym przypadku różnorodność stylów i codzienność kontaktu z językiem, stanowią idealne środowisko do rozwijania kompetencji językowych.

Wiele godzin z jednym nauczycielem najczęściej powoduje uczucie monotonii i niechęci co może bezpośrednio przyczynić się do zaniedbania materiału. W dzisiejszych czasach w szkołach państwowych w okolicach Stobna trudno o dobry poziom nauczania, a wiek 14-16 lat jest idealnym momentem na rozpoczęcie korepetycji z języka angielskiego, które bez wątpienia zaowocują na dalszej drodze edukacji.

Obecnie w kraju znajduje się kilka uczelni oferujących studiowanie wielu popularnych kierunków w j. angielskim. Oprócz tego na uczelniach istnieje możliwość uczęszczania na dodatkowe wykłady angielskojęzyczne, nie mówiąc o możliwości studiowania za granicą. W dzisiejszym świecie dla młodego człowieka znającego języki obce świat stoi otworem.

Co cechuje nasze kursy:

• materiał dostosowany do potrzeb grupy,
• zróżnicowanie i urozmaicanie zajęć,
• wykorzystywanie materiałów multimedialnych,
• możliwość przekładania i odrabiania zajęć,
• ugodowość dotycząca godzin kursu,
• rzetelność i profesjonalizm.

Na koniec kursu wystawiamy odpowiedni certyfikat ukończenia z zaznaczonym poziomem oraz liczbą godzin do przedstawienia pracodawcy lub innemu podmiotowi.

Zapraszamy do kontaktu już dziś.