Wszyscy nasi lektorzy to dyplomowani nauczyciele posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć we wszystkich grupach wiekowych i na wszystkich poziomach. Nasza Akademia funkcjonuje od 2000 roku i szczyci się wykształceniem setek absolwentów.

Jesteśmy odpowiedzialni za wiele pozytywnie zdanych egzaminów językowych (egzaminy gimnazjalne, matury), w tym państwowych (FCE, CAE, TOEFL), a nasi uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki i wiele sukcesów zarówno w szkołach jak i życiu prywatnym.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na niezobowiązujące spotkanie i 60 minutową lekcję próbną na której będziecie Państwo w stanie ocenić czy odpowiada Państwu sugerowana forma zajęć oraz lektor.

Nasza oferta jest również skierowana do osób wyjeżdzających za granicę chcących podszkolić język w celu bardziej efektywnej komunikacji. We wszystkich przypadkach zapewniamy darmowe materiały w formie elektronicznej do pracy podczas zajęć jak i pracy samodzielnej.

Oferujemy również usługę polegającą na tłumaczeniu tekstów z języka angielskiego na język polski. Wycena tej usługi jest zależna od rodzaju tekstu i jego tematyki.