Organizujemy korepetycje z języka angielskiego w Mierzynie niedaleko Szczecina. Oferujemy kursy na wszystkich poziomach przygotowujące do egzaminów państwowych zarówno jak i szkolnych oraz zajęcia ukierunkowane na płynność wypowiedzi i komunikację.

Wyjeżdżają Państwo za granicę? Organizujemy intensywne kursy dla osób pracujących za granicą z ukierunkowaniem słownictwa na daną branżę. Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz dla grup – 2-4 osób w dowolnym miejscu wskazanym przez Państwa.

Korepetycje Angielski Mierzyn

Chcą Państwo szkolić swoją kadrę? Dostosujemy spotkania oraz tematykę zajęć dla potrzeb danej grupy. Zajęcia mogą się odbywać w godzinach przedpołudniowych zarówno jak i wieczornych po pracy, tak aby kurs mógł odbyć się w optymalnych dla Państwa godzinach.
Korzystamy tylko i wyłącznie z wiodących podręczników wydawnictwa Oxford, których skuteczność sprawdza się na całym świecie.

Dla osób indywidualnych korepetycje w Mierzynie mogą zacząć się w dowolnym terminie wyłączając miesiące wakacyjne, natomiast dla grup zorganizowanych kurs językowy możemy rozpocząć w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu.

W przeszłości współpracowaliśmy z firmami, które organizowały zajęcia dla swoich pracowników w siedzibie firmy podczas godzin pracy lub zaraz po.
Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów z dyplomem magistra filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem.

Co cechuje nasze kursy:

• materiał dostosowany do potrzeb grupy,
• zróżnicowanie i urozmaicanie zajęć,
• wykorzystywanie materiałów multimedialnych,
• możliwość przekładania i odrabiania zajęć,
• ugodowość dotycząca godzin kursu,
• rzetelność i profesjonalizm.

Po ukończeniu kursu języka angielskiego każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w zajęciach językowych z wyszczególnionymi godzinami, poziomem oraz oceną końcową.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.