Dla osób dorosłych oraz licealistów z Dobrej Szczecińskiej przygotowujących się do egzaminu maturalnego oferujemy indywidualne korepetycje lub zajęcia w grupach zorganizowanych. Nasi dotychczasowi uczniowie z lat poprzednich uzyskali zasłużone bardzo dobre wyniki na egzaminach dojrzałości.

Korepetycje Angielski Dobra Szczecińska

Powtórkę najlepiej rozpocząć co najmniej 1 rok przed egzaminem. Jeśli materiał sprawia drobne problemy wystarczy zacząć od stycznia. Istnieje również możliwość prowadzenia zajęć w parach lub małych grupach.

Dla osób pracujących zainteresowanych nauką języka angielskiego, korepetycje w Dobrej Szczecińskiej odbywają się 2x w tygodniu przygotowując kursantów do opanowania języka w stopniu komunikatywnym. Jest to doskonała okazja dla osób planujących wyjazd za granicę dla których istnieje bariera językowa.

W zajęciach uczestniczyć mogą maksymalnie cztery osoby, co umożliwia poświęcenie należytej uwagi każdemu kursantowi. W większości szkół językowych zajęcia odbywają się w zbyt dużych grupach a lekcje sprowadzają się bardziej do formy wykładu niż warsztatów językowych. W miłej, kameralnej atmosferze istnieje większa szansa na akuratne przyswojenie przerabianych treści materiału. Podobnie jak w metodzie Callana, tutaj na zajęciach każdy będzie miał szansę na swoje przysłowiowe pięć minut.

Dla osób chcących uczyć się indywidualnie jesteśmy w stanie dostosować charakterystykę kursu do indywidualnych wymagań ukierunkowanych np. na słownictwo techniczne lub branżowe.

Oferujemy również zniżki na podręczniki dla wszytkich kursantów jak i również materiały autorskie. Zajęcia mogą odbywać się u klienta lub w pobliskiej szkole lub innej lokalizacji. Istnieje również możliwość prowadzenia korepetycji w godzinach porannych lub wczesnopopołudniowych.

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanego lektora z dyplomem magistra filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem.

Co cechuje nasze kursy:

• materiał dostosowany do potrzeb grupy,
• zróżnicowanie i urozmaicanie zajęć,
• wykorzystywanie materiałów multimedialnych,
• możliwość przekładania i odrabiania zajęć,
• ugodowość dotycząca godzin kursu,
• rzetelność i profesjonalizm.

Po ukończeniu kursu języka angielskiego każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w kursie językowym z wyszczególnionymi godzinami, poziomem oraz oceną końcową.

Zapraszamy do kontaktu już dziś.