Prowadzimy korepetycje z języka angielskiego na Bezrzeczu niedaleko Szczecina. Nasza oferta to szeroki wybór kierunków od business English do zwykłych kursów mających na celu polepszenie umiejętności językowych oraz komunikatywności.

Wyjeżdżasz za granice? Oferujemy przygotowanie stricte dla osób wyjeżdzających do pracy za granicę z ukierunkowaniem na słownictwo z danej branży. Prowadzimy zajęcia dla grup zorganizowanych – do 4 osób w dowolnej lokalizacji np. pobliska szkoła lub u klienta.

Korepetycje Angielski Bezrzecze

Prowadzisz firmę? Chcesz przeszkolić pracowników? Nic prostszego. Dostosujemy godziny oraz tematykę kursu dla potrzeb danej grupy. Organizujemy zajęcia w godzinach rannych, popołudniowych jak i wieczornych, tak aby twoi pracownicy w sposób optymalny skorzystali z naszych usług.

Podręczniki, które wykorzystujemy podczas zajęć to wiodące i sprawdzone podręczniki znanych wydawnictw używane na całym świecie. Dla osób indywidualnych korepetycje na Bezrzeczu mogą rospocząć się w dowolnym czasie poza okresem wakacyjnym, natomiast dla grup zorganizowanych kurs językowy możemy rozpocząć w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu.

W przeszłości współpracowaliśmy z firmami, które organizowały zajęcia dla swoich pracowników w siedzibie firmy podczas godzin pracy lub zaraz po.

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów z dyplomem magistra filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem.

Co cechuje nasze kursy:
• materiał dostosowany do potrzeb grupy,
• zróżnicowanie i urozmaicanie zajęć,
• wykorzystywanie materiałów multimedialnych,
• możliwość przekładania i odrabiania zajęć,
• ugodowość dotycząca godzin kursu,
• rzetelność i profesjonalizm.

Po ukończeniu kursu języka angielskiego każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w zajęciach językowych z wyszczególnionymi godzinami, poziomem oraz oceną końcową.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.